„Ve slovech je síla. A mě baví si s ní hrát.“

Copywriter, marketingové texty, Veronika Maleňáková
copywriting a sociální sítě

Kdo jsem?

Copywriterka

Píšu svěží marketingové texty, které se skvěle čtou a hlavně fungují.

Obsahový stratég

Pomáhám firmám tvořit hodnotný obsah. Aby přitáhl ty správné lidi a jen tak je nepustil.

Digitální nomád

Při práci cestuju a objevuju, do Česka se ale pravidelně vracím.

copywriting a sociální sítě

Obsahový marketing mě baví a živí od roku 2016

Z mediálních studií mám sice diplom, tou největší školou ale rozhodně byly roky strávené v marketingové agentuře a později v nadnárodním korporátu. Vytrénovaly mě tak, že sypu smysluplný obsah téměř na počkání a nad komunikací přemýšlím vždy strategicky.

Nejdříve jsem si potykala se sociálními sítěmi a dostala se až k značkám jako L’Oréal nebo LEGO. Srdce mi ale vždy bilo pro psaní, a tak jsem se po večerech a o víkendech věnovala copy bokovkám. Po pár letech jsem sítě konečně pověsila na hřebík a šla naplno vstříc textovým dobrodružstvím.

A tak teď pomáhám firmám posouvat byznys vpřed pomocí čtivých a funkčních textů a promyšleného obsahu. Bez omáčky a zbytečných kudrlinek – o ty totiž v copywritingu nejde.

copywriting a sociální sítě

Když jsem offline

Pokud nejsem u klávesnice, nejčastěji mě najdete s batohem na zádech ve slovinských Alpách. Tam totiž trávím nejdelší část roku. Co? Proč zrovna tam? Dobře, tak v rychlosti: před pár lety jsem si sbalila laptop a vydala se na cesty. Ze slovinských hor už se mi ale nechtělo, a tak se sem pořád vracím.🙂

Miluju cestování, hory (překvápko), lyže a dobrou kávu. Zajímám se o udržitelnost a žiju minimalismem. Právě proto jsem utekla z města.

A protože jsem pořád někde na cestách, ráda se s vámi potkám u kafe online.

Napište mi, co děláte vy a co pro vás můžu udělat já.